Priznanje za naš vešeraj ELIO PDF Štampa El. pošta

Naš vešeraj ELIO dobio je Priznanje za izuzetan socijalni projekat na Konferenciji Udruženja perionica i hemijskih čistiona centralne i istočne Evrope, koja je održana u Novom Sadu od 22. do 24. septembra. Ovo je izuzetno priznanje za našu organizaciju, predan i posvećen rad u proteklom periodu i veliki podstrek za nove akcije. Konferenciji je u ime naše organizacije prisustvovala Milka Simić, koordinator našeg vešeraja “Elio”.

Konferencija ima za cilj da uredi platformu za firme koje se bave održavanjem odeće, njihovih dobavljača, nacionalnih udruženja kao i pojedinih stručnjaka.

Ovaj skup je prilika da se razmene informacije, razmotre savremeni trendovi u delatnosti, tehnologiji i razvoju. Na Konferenciji su nagrađeni najbolji, među kojima se ovog puta našao i Caritas Šabac!