Formirana Radna grupa za zdravstvenu zaštitu grada Šapca PDF Štampa El. pošta

Miroljub Nikolić, direktor Caritasa Šapca član je novoformirane Radne grupe za zdravstvenu zaštitu na teritoriji grada Šapca. Rukovodilac grupe je dr Branko Vujković, član Gradskog veća, a članovi su predstavnici institucija koje se bave zdravstvenom i socijalnom zaštitom.

Cilj formiranje ove Radne grupe je donošenje predloga zdravstvene politike radi unapređenja kvaliteta primarne i sekundarne zaštite na području grada Šapca, kao i razvoj partnerstva između državnog i javnog sektora, i nevladinih organizacija koje se bave zdravstvenom i socijalnom zaštitom na lokalnom nivou.

Nastojaćemo da svojim radom, znanjem i iskustvom i članstvom u ovoj Radnoj grupi damo doprinos unapređenju kvaliteta zdravstvene i socijalne zaštite, na korist naših sugrađana.