Dnevni boravak „Sv. Sofija“ – primer dobre prakse i domaćin brojnim gostima PDF Štampa El. pošta

Dnevni boravak „Sv. Sofija“ postao je najbolji primer dobre prakse što potvrđuju mnoge posete našoj ustanovi u proteklom periodu.

Naši gosti bili su predstavnici i korisnici Udruženja ,,Zora'' iz Krupnja koje je pružalac usluge Dnevni boravak za osobe sa invaliditetom i predstavnici i korisnici Društva za cerebralnu paralizu Valjevo.

Ove posete bile su prilika da razgovaramo, razmenimo iskustva i mišljenja što je osnova uspešne saradnje, koja je važna u svakom segmentu našeg rada u cilju daljeg unapređenja kvaliteta usluge, što je od primarne važnosti za naše korisnike.